Motto

„If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”
~Martin Luther King Jr.
Kalendarz warsztatów

Oferta Indywidualna


Brando Group zaprasza Cię do podjęcia realnej, twórczej i konstruktywnej zmiany w Twoim życiu. Wybierz obszar, w którym chcesz wypracować nową jakość. Spotkaj się w grupie osób, które tak jak Ty chcą znaleźć odpowiedzi na ważne dla siebie pytania i skutecznie pokierować swoim życiem.

 

Career Group Coaching (Grupa Coachingu Kariery)

Dla osób szukających inspiracji do:

  • rozpoczęcia kariery zawodowej,
  • świadomego pokierowania swoją karierą,
  • otworzenia się na możliwość awansu,
  • wprowadzenia zmiany w sytuacji zawodowej,
  • powrotu na ścieżkę kariery po przerwie,
  • znalezienia pomysłu na siebie,
  • rozpoznania własnego potencjału.

GROUP COACHING

To metoda pracy grupowej polegająca na wykorzystaniu zasobów (wiedzy i umiejętności) już posiadanych do rozwijania własnego potencjału i osiągania zamierzonych celów. W trakcie sesji uczestnicy koncentrują się na teraźniejszości i przyszłości, gdyż przeszłości nie można już zmienić. Poznają swoje mocne strony, podnoszą poczucie własnej wartości, pokonują istniejące bariery.

Coaching grupowy opiera się na dobrowolności i zaangażowaniu uczestników. Zbudowany jest na bazie pytań, pobudza do myślenia, skupia się na osiąganiu celów i prowadzi do świadomego wprowadzania zmian. Praca w grupie pozwala na wymianę pytań, odpowiedzi, pomysłów oraz otwieranie się na obecność innych osób w kierowaniu swoim życiem.

Cykl 6 spotkań grupowych trwa 2 miesiące, w dwutygodniowych odstępach. Czas między spotkaniami jest bardzo ważny, bo wtedy uczestnik ma możliwość wprowadzania zmian w swoim życiu. Realna zmiana odbywa się poza salą szkoleniową.


Ilość miejsc ograniczona (maks.8 osób w grupie). Czas każdej sesji 2,5 godziny. Koszt spotkania: 100 zł (dla osób opłacających całość cyklu rabat 10%)


Login

Hasło