Motto

„If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”
~Martin Luther King Jr.
Kalendarz warsztatów

Firma Brando Group jest młodą firmą szkoleniową powstałą w 2011 roku z siedzibą w Łodzi. Jednak młodość firmy nie oznacza braku doświadczenia. Jej założyciel Sebastian Ciszewski działa w różnych wymiarach kształcenia od 2004 roku. Po ukończeniu Szkoły Trenerów Biznesu TROP postanowił stworzyć firmę, jako innowacyjny projekt trenerski. Brando Group jest interesującym, kreatywnym, zdolnym zespołem ludzi, którzy w każdym człowieku widzą potencjał i szansę na zmianę na lepsze. Nie dajemy prostych recept, od których pełne są poradniki i strony internetowe. Każdemu uczestnikowi dajemy czas i przestrzeń na samodzielnemu wypracowaniu rozwiązań. Wierzymy, że tym sposobem każdy człowiek może być bliżej odpowiedzi, których poszukuje.

Brando Group jest ofertą dla wszystkich tych, którzy poszukują nowych trendów szkoleniowych, nowej jakości w procesie kształcenia. Z doświadczenia wiemy jak szkolenia mogą zniechęcić do dalszej pracy nad sobą. Chcemy to zmienić i wiemy jak to zmienić.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług osoby indywidualne, zespoły, firmy, instytucje. Pracujemy z młodzieżą i dorosłymi. Zajęcia prowadzimy grupowo lub jeden na jeden. Spotkania realizujemy w całej Polsce.

 

Brando Group. Czas na zmianę!Login

Hasło