Motto

„If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”
~Martin Luther King Jr.
Kalendarz warsztatów

Osobisty Coaching Grupowy


Brando Group zaprasza Cię do podjęcia realnej, twórczej i konstruktywnej zmiany w Twoim życiu. Wybierz obszar, w którym chcesz wypracować nową jakość. Spotkaj się w grupie osób, które tak jak Ty chcą znaleźć odpowiedzi na ważne dla siebie pytania i skutecznie pokierować swoim życiem.

 

Life Group Coaching (Grupa Coachingu Osobistego)

Dla osób szukających wsparcia w:

  • obszarze celów osobistych,
  • planów i projektów życiowych,
  • wizji w życiu,
  • zadbania o siebie i bliskich,
  • wyzwolenia kreatywności i pasji w życiu,
  • zwiększenia wiary w siebie,
  • radzeniu sobie ze stresem.

 


GROUP COACHING

To metoda pracy grupowej polegająca na wykorzystaniu zasobów (wiedzy i umiejętności) już posiadanych do rozwijania własnego potencjału i osiągania zamierzonych celów. W trakcie sesji uczestnicy koncentrują się na teraźniejszości i przyszłości, gdyż przeszłości nie można już zmienić. Poznają swoje mocne strony, podnoszą poczucie własnej wartości, pokonują istniejące bariery.

Coaching grupowy opiera się na dobrowolności i zaangażowaniu uczestników. Zbudowany jest na bazie pytań, pobudza do myślenia, skupia się na osiąganiu celów i prowadzi do świadomego wprowadzania zmian. Praca w grupie pozwala na wymianę pytań, odpowiedzi, pomysłów oraz otwieranie się na obecność innych osób w kierowaniu swoim życiem.

Cykl 6 spotkań grupowych trwa 3 miesiące, w dwutygodniowych odstępach. Czas między spotkaniami jest bardzo ważny, bo wtedy uczestnik ma możliwość wprowadzania zmian w swoim życiu. Realna zmiana odbywa się poza salą szkoleniową.Login

Hasło